Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pejzaż zimowy"

WYRÓŻNIENIA:

Magdalena Kaczorowska - kl. 0

Olaf Syzdół - kl. 0 

Szymona Błaszczyk - kl. 2

Kamila Pawelak - kl. 2

Małgorzata Krynda - kl. 4 

Victoria Madej - kl. 5

Wojciech Sobolewski - kl. 5

Joanna Iwuć - kl. 6

Patrycja Senyk - kl. 6

Joanna Zieja - kl. 6

Daria Niemyska - kl. 6

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kolory jesieni"

WYRÓŻNIENIA:

Anastasiia Reshetylo - kl. 0

Monika Purzycka - kl. 0

Szymon Błaszczyk - kl. 2

Amelia Kamińska - kl. 2

Przemysław Morawski - kl. 2

Kamila Pawelak - kl. 2

Hanna Jaworska - kl. 3 

Jagoda Witek - kl. 8

Powiatowy Konkurs Plastyczny 

"Pocztówka do Świętego Mikołaja"

WYRÓŻNIENIA:

Gracjan Szemberski - kl. 0

Monika Purzycka - kl. 0

Milena Sibik - kl. 0

Hubert Stalec - kl. 0

Amelia Kamińska - kl. 2

Marcel Brzózka - kl. 3

Emilia Sikora - kl. 3

Wiktoria Szymańska - kl. 4

Victoria Madej - kl. 5 

Wiktoria Bandera - kl. 6

Joanna Iwuć - kl. 6 

Kornelia Mazurkiewicz - kl. 8 

Aleksandra Rogala - kl. 8

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie"

WYRÓŻNIENIA:

Gracjan Szemberski - kl. 0

Milena Sibik - kl. 0

Dawid Błaszczak - kl. 0

Jan Maksymowicz - kl. 0

Amelia Kamińska - kl. 2

Amelia Kamionka - kl. 2

Hanna Jaworska - kl. 3

Emilia Sikora - kl. 3

Alicja Majerska - kl. 4

Dominik Korba - kl. 5

Wiktoria Wróblewska - kl. 5

Anna Olszowa - kl. 8

Jagoda Witek - kl. 8

Aleksandra Rogala - kl. 8 

Gminny Konkurs Plastyczny "Jesienne fantazje przyrody"

II miejsce: 

Kamila Pawelak - kl. 2

Alicja Majerska - kl. 4

III miejsce:

Przemysław Morawski - kl. 2

Joanna Denc - kl. 7

Wyróżnienia:

Karolina Sadowy - kl. 2

Wiktoria Magiera - kl. 7

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus - język angielski 

Laureat IV -go stopnia: Hanna Jaworska - kl. 3

Laureat V -go stopnia: Andriana Reshetylo - kl. 6

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus - język angielski 

Laureat I -go stopnia z wyróżnieniem: Joanna Zieja - kl. 6

Laureat IV -go stopnia: Andriana Reshetylo - kl. 6

Laureat IV -go stopnia: Hanna Jaworska - kl. 3

Laureat V -go stopnia: Jagoda Witek - kl. 8

Laureat V -go stopnia: Victoria Madej - kl. 5

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus - 

etap ogólnopolski

Laureat II -go stopnia: Izabella Pociecha - kl. 6

Laureat III -go stopnia: Wiktoria Fijołek - kl. 6

Laureat IV -go stopnia: Hubert Mazurkiewicz - kl. 4

Laureat IV -go stopnia: Victoria Madej - kl. 5

Laureat IV -go stopnia: Szymon Szela - kl. 5 


Gminny Konkurs Plastyczny "Ulubiona postać z bajki"

II miejsce:

Gracjan Szemberski - kl. 0


zDolny Ślązaczek - szkolny konkurs z języka angielskiego

I miejsce:

Jagoda Witek - kl. 8 

Szkolny Konkurs Plastyczny na plakat związany z 100 Rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości 

I miejsce:

Ksawery Krakowski - kl. 1

Joanna Iwuć - kl. 6

Szkolna Liga Ortograficzna 

I miejsce:

Bartosz Kubicki - kl. 4

Victoria Madej - kl. 5

II miejsce:

Hubert Mazurkiewicz - kl. 4

Szymon Szela - kl.5

Szkolny Konkurs "Moja mała przyrodnicza ojczyzna"

I miejsce:

Szymon Szela - kl. 5

II miejsce:

Jagoda Witek - kl. 8

Kornelia Mazurkiewicz - kl. 8

Aleksandra Rogala - kl. 8

III miejsce:

Krzysztof Kozłowski - kl. 7

Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas I - III

I miejsce:

Ksawery Krakowski - kl. 1

Amelia Kamińska - kl. 2

Emilia Sikora - kl. 3

II miejsce:

Agnieszka Petrymusz - kl. 1

Amelia Kamionka - kl. 2

Wyróżnienie:

Milan Staszkowian - kl. 1

Konkurs Plastyczny - Międzynarodowy Salon Sztuki Dziecięcej Jawor - Turnov 2018 

prace zakwalifikowane na wystawę pokonkursową:

Joanna Iwuć - kl. 6

Wiktoria Bandera - kl. 6

Jagoda Witek - kl. 8 

KONKURS WIEDZY O PARKACH NARODOWYCH I KARKONOSKIM PN 2019 

I KATEGORIA: KLASY IV - V 

Mistrz Klasy V i Mistrz Szkoły: 

Przemysław Janek - klasa 5

Mistrz Klasy IV i Vice Mistrz Szkoły: 

Hubert Mazurkiewicz - klasa 4

II miejsce: 

Bartosz Kubicki - klasa 4 

Wiktoria Wróblewska - klasa 5

II KATEGORIA: KLASY VI - VIII 

Mistrz Klasy VIII i Mistrz Szkoły:

Kornelia Mazurkiewicz - klasa 8

Vice Mistrz Szkoły: 

II miejsce: Jagoda Witek - klasa 8

III miejsce: Aleksandra Rogala - klasa 8 

Mistrz Klasy VI: Michał Brejniak 

Mistrz Klasy VII: Nikola Drytko 

KONKURS: KULTURA, CODZIENNOŚĆ, CZAS, BEZPIECZEŃSTWO

UCZNIOWIE NAGRODZENI: 

KLASA III: H. Jaworska, E. Sikora, K. Szela, H. Witek
KLASA IV: Z. Błaszczak, M. Krynda, A. Majerska
             KLASA V: M. Magierowski, P. Janek, W. Madej,                       D. Szafarewicz 

WYNIKI - RANKING OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY "OLIMPUS"

NAJLEPSZE WYNIKI W KLASACH:

BIOLOGIA:

Szymon Szela kl. 5, Nikola Drytko kl. 7, 

Kornelia Mazurkiewicz kl. 8

GEOGRAFIA:

Victoria Madej kl. 5, Wiktoria Magiera kl. 7, 

Aleksandra Rogala kl. 8

PRZYRODA:

Weronika Błaszczak kl. 4, Wiktoria Fijołek kl. 6 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
Eko - planeta

WYRÓŻNIENIA:
Joanna Iwuć - klasa 6
Kornelia Mazurkiewicz - klasa 8

Szkolny Konkurs Fotograficzny "DZIEŃ ZIEMI"

I miejsce - Aleksandra Rogala kl. 8

II miejsce - Jagoda Witek kl. 8

III miejsce - Aleksandra Brejniak kl. 8

WYRÓŻNIENIA:
Kacper Drytko kl. 4

Kornelia Mazurkiewicz kl. 8

Wiktoria Majewska kl. 6

Szkolny Konkurs  "LAS W SŁOIKU"

I miejsce - Joanna Denc kl. 7

II miejsce - Anna Olszowa kl. 8

III miejsce - Aleksandra Rogala kl. 8

WYRÓŻNIENIA:
Wiktoria Magiera kl. 7

Jagoda Witek kl. 8

Julia Magierowska kl. 5

Joanna Zieja kl. 6

Konkurs Wielkanocny dla klas I - III EDUNECT

KLASA I: 

Milan Staszkowian - Mistrz klasy I i Mistrz Szkoły
                 Emilia Szymaniak - Vice Mistrz Szkoły                            
Dorota Tomasik - Vice Mistrz Szkoły 

KLASA II:

Karolina Sadowy - Mistrz klasy II i Mistrz Szkoły

   Karolina Pawelak - Vice Mistrz Szkoły

KLASA III:

Hanna Jaworska - Mistrz klasy III i Mistrz Szkoły

Emilia Sikora - Vice Mistrz Szkoły